Dowcip: 50533. W Warszawskim tramwaju pobito murzyna. Na komisariacie zeznają uczestnicy zajścia ? pierwszy poszkodowany murzyn: – Ja nic nie wiedzieć. Ja jechać sobie...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Kawały o Murzynach Wszystkie

W Warszawskim tramwaju pobito murzyna. Na komisariacie zeznają uczestnicy zajścia ? pierwszy poszkodowany murzyn:
– Ja nic nie wiedzieć. Ja jechać sobie spokojnie autobusem, aż tu nagle dostać najpierw w twarz od jednego, a potem od drugiego.
Zeznaje student :
– No jadę sobie tramwajem i jadę. Nagle patrzę, a murzyn staje mi na nogę. Myślę sobie : to murzyn, pewnie zaraz zejdzie, dam mu minutę. Odczekałem minutę z zegarkiem w ręku, ale murzyn nie zszedł. Dałem mu jeszcze jedna minutę, potem kolejna i w ten sposób kilka minut minęło. W końcu nie wytrzymałem i walnąłem murzyna w ryj.
Zeznaje trzeci świadek :
– Jadę sobie tramwajem i widzę murzyna oraz studenta. Patrzę, a student co chwile zerka a to na zegarek a to na murzyna i w pewnym momencie jak mu nie przywali. Myślałem ze się w całej Polsce zaczęło.

https://webfun.pl/48868/wraca-pijany-maz-pozna-noca-do-domu-otwiera-drzwi-w-korytarzu-czeka-na-niego-zona-z-walkiem-w-reku-i-tesciowa-z-patelnia-idzcie-spac-nie-jestem-glodny/https://webfun.pl/48579/starsi-panstwo-czytaja-list-od-swojego-wnuczka-jasia-kochani-dziadkowie-dzis-pierwszy-raz-poszedlem-do-szkoly-zajecia-zaczely-sie-od-lekcji-wychowawczej-nasza-pani-wychowawczyni-powiedziala-ze/