Dowcip: 48048. Pewien Chińczyk nakrywa faceta romansującego z jego żoną i stawia mu ultimatum: – Jeśli nie zerwie tego związku, on, małżonek, ześle na...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Kawały o chińczykach Wszystkie

Pewien Chińczyk nakrywa faceta romansującego z jego żoną i stawia mu ultimatum:
– Jeśli nie zerwie tego związku, on, małżonek, ześle na niego klątwę trzech chińskich tortur.
Facet tylko się uśmiechnął i jeszcze tej samej nocy odwiedził żonę Chińczyka. Następnego dnia rano budzi go w jego sypialni na drugim piętrze ból w piersiach. Otwiera oczy i widzi, że leży na nim wielki głaz. Coraz trudniej mu oddychać. A na głazie widnieje napis: Chińska tortura nr1.
Uśmiecha się, a ponieważ jest silny podnosi kamień i wyrzuca przez okno. W chwili gdy wypuszcza go z rąk, po drugiej stronie głazu dostrzega informację: Chińska tortura nr 2 – prawe jądro jest uwiązane do kamienia.
Facet jest bystry, wiec żeby uniknąć spustoszeń w dolnych partiach ciała, rusza za kamieniem, czyli wyskakuje przez okno. Kiedy mija futrynę, widzi trzecią wiadomość: Chińska tortura nr 3 – lewe jądro jest przywiązane do nogi łóżka.

https://webfun.pl/49883/pewna-bogata-pani-w-wieku-ok-50tki-nie-byla-zadowolona-z-wygladu-swojej-waginy-w-internecie-odnalazla-klinike-chirurgii-plastycznej-ktora-zajmowala-sie-takimi-zabiegami-po-konsultacji-z-mezem-zdecy/https://webfun.pl/91865/moja-zona-ma-dzisiaj-urodziny/