Dowcip: 48953. Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: „Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Wszystkie

Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: „Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?”
– Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. – odpowiedział Michał.
– To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? – zwróciła się do innego ucznia.
– Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
– Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa „toaleta” przy stole nie do końca jest właściwie. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
Na co jasiu odpowiedział:
– Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.

https://webfun.pl/49225/maz-do-zony-hej-kochanie-dzis-wieczorem-w-pracy-jest-bal-przebierancow-ale-nie-wiem-za-kogo-sie-przebiore-najlepiej-nie-pij-nikt-cie-nie-pozna/https://webfun.pl/49632/mama-do-jasia-wiesz-ta-dziewczyna-ktora-przyprowadziles-jest-bardzo-ladna-i-mila-ale-wysylajac-cie-po-osiemnastke-mialam-na-mysli-smietane/