Dowcip: 49094. Facet wchodzi do baru i zamawia kieliszek whisky: – Ile płacę? – Trzy dolary. Mężczyzna wyjmuje z kieszeni trzy dolary. Jednego kładzie...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Kawały o Facetach Wszystkie

Facet wchodzi do baru i zamawia kieliszek whisky:
– Ile płacę?
– Trzy dolary.
Mężczyzna wyjmuje z kieszeni trzy dolary. Jednego kładzie na ladzie przed nim, a potem idzie do lewej strony lady i tam kładzie kolejnego dolara, a następnie udaje się do prawej krawędzi i tam kładzie trzeciego. Barman cicho przeklinając, idzie od prawej do lewej i bierze pieniądze. Następnego dnia znowu ten sam facet wraca i zamawia kieliszek whisky ponownie kładąc dolary na końcach lady. Barman zły, ale nic się nie odzywa. W skrócie dzieje się tak kilka dni podrząd. Pewnego dnia ten sam facet zamawia whisky, bierze kieliszek, grzebie w kieszeni i wyciąga banknot pięciodolarowy. Barman uśmiechy ze zemsty bierze 2 dolary reszty, idzie do lewego końca lady, kładzie dolara, a następnie przechodzi do prawego końca i kładzie tam drugiego dolara. Potem wraca i z radością patrzy na gościa.
Mężczyzna wyciąga z kieszeni dolara, położył go przed barmanem i powiedział:
– Poproszę jeszcze jeden kieliszek.

https://webfun.pl/49342/wychodzac-na-spacer-z-dziecmi-z-przedszkola-jedna-z-pan-miala-problem-z-zalozeniem-jednemu-malcowi-bucikow-nameczyla-sie-co-nie-miara-buty-wogole-nie-chcialy-wejsc-po-pol-godzinie-wcisnela-sila-bu/https://webfun.pl/48881/dwa-niedzwiedzie-budza-sie-na-wiosne-jeden-mowi-do-drugiego-ty-strasznie-chce-mi-sie-rc-drugi-na-to-no-mi-tez-znajdzmy-jakies-samice-to-je-wyamy-szukali-dzien-dwa-trzeciego-wkurw/