Dowcip: 49186. Pewien żydowski chłopiec uwielbiał czytać książki, przeczytał już każda którą miał w domu i w bibliotece. Pewnego dnia zapytał w księgarni czy...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Wszystkie

Pewien żydowski chłopiec uwielbiał czytać książki, przeczytał już każda którą miał w domu i w bibliotece. Pewnego dnia zapytał w księgarni czy mają książkę której wcześniej nie czytał.
Stary pracownik wyjął stara, zakurzoną książkę spod lady zatytułowaną ŚMIERĆ i powiedział że może mu ją sprzedać za 10 szekli, ale chłopiec nie może nigdy otworzyć jej na ostatniej stronie.
Chłopiec kupił ją i przeczytał, bardzo mu się podobała, jednak był bardzo ciekaw co było napisane na końcu. Pewnego dnia chłopiec nie wytrzymał i otworzył na ostatniej stronie.
Cena sugerowana: 5 szekli

https://webfun.pl/50287/w-pewnej-rodzince-byl-taki-zwyczaj-ze-rodzice-co-dwa-trzy-dni-wyjezdzali-do-znajomych-na-noc-wiec-jedyny-syn-mial-cala-chate-wolna-przez-caly-wieczor-i-noc-wiec-skwapliwie-z-tego-korzystal-sprowad/https://webfun.pl/48417/dzwoni-tato-do-corki-bedacej-na-studiach-zagranicznych-w-irlandii-czesc-coreczko-co-slychac-zostalam-prostytutka-tato-co-jak-moglas-ty-szmato-ty-k-ty-itd-alez-tat/