Dowcip: 49342. Wychodząc na spacer z dziećmi z przedszkola, jedna z pań miała problem z założeniem jednemu malcowi bucików. Namęczyła się co nie miara....Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Wszystkie

Wychodząc na spacer z dziećmi z przedszkola, jedna z pań miała problem z założeniem jednemu malcowi bucików. Namęczyła się co nie miara. Buty wogóle nie chciały wejść. Po pół godzinie wcisnęła siłą buciki, i chce wychodzić, a malec mówi:
– Proszę pani, te buciki założone są odwrotnie!!!
Pani załamana, patrzy ? faktycznie odwrotnie, trzeba zmienić. Po pół godzinie wcisnęła ciężko wchodzące buciki, i chce wychodzić, ale malec mówi znowu:
– Proszę pani to nie są moje buciki!!
Spocona pani przedszkolanka, zgniewana syzyfem znowu do roboty. Zdjęła buciki, a malec mówi:
– proszę pani, to są buciki mojego starszego brata, ale mama kazała mi w nich chodzić!!!
Oczywiście gul pani wychowawczyni rozchuśtany, pod nosem coś blUźni, w duchu myśli nie godne nauczyciela, ale założyła. SczęŚliwa chce wychodzić na podwórko pyta malca:
– A gdzie masz rękawiczki?
– A w bucikach proszę pani!!!

https://webfun.pl/50869/przychodzi-facet-do-domu-publicznego-a-tam-na-samo-przywitanie-dwa-wejscia-nad-jednym-widnieje-napis-bogaty-a-nad-drugim-biedny-zastanawia-sie-i-mysli-ze-nie-warto-klamac-i-wchodzi-do-bied/https://webfun.pl/49094/facet-wchodzi-do-baru-i-zamawia-kieliszek-whisky-ile-place-trzy-dolary-mezczyzna-wyjmuje-z-kieszeni-trzy-dolary-jednego-kladzie-na-ladzie-przed-nim-a-potem-idzie-do-lewej-strony-lady-i-tam-kl/