Dowcip: 49786. Clinton i Trump wchodzą do piekarni. W momencie wejścia Clinton kradnie 3 ciastka i chowa je do kieszeni. Uśmiecha się do Trumpa...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Wszystkie

Clinton i Trump wchodzą do piekarni. W momencie wejścia Clinton kradnie 3 ciastka i chowa je do kieszeni. Uśmiecha się do Trumpa i mówi:
– Widzisz jaka jestem sprytna? Właściciel nic nie zauważył i nawet nie muszę kłamać! Bez wątpienia wygram te wybory!
Trump odpowiada:
– To nieuczciwe i typowe dla takich ludzi jak ty. Złodziejstwo i obłuda! Pokażę Ci jak to się robi:
Trump mówi do właściciela:
– Pozwól, ze pokażę Ci sztuczkę.
Właściciel mówi:
– Tak? Jaką?
Trump:
– Czy możesz podać mi ciastko?
– Właściciel podaje ciastko.
Trump odwraca się do niego plecami i je zjada. Trump prosi o drugie ciastko. Właściciel podaje drugie. Trump znowu odwraca się plecami i zjada ciastko. Trump prosi o trzecie ciastko i znowu je zjada po kryjomu. Właściciel w końcu nie wytrzymuje i pyta:
– Ok, to co w takim razie zrobiłeś, co to za sztuczka i gdzie są ciasteczka?
Trump odpowiada z uśmiechem:
– Sprawdź kieszenie Hilary Clinton.

https://webfun.pl/48195/caryca-katarzyna-szukala-wytrawnego-kochanka-lecz-zaden-z-kandydatow-nie-wytrwal-dluzej-niz-50-orgazmow-katarzyna-byla-niepocieszona-wkrotce-jednak-dowiedziala-sie-ze-w-dalekiej-syberyjskiej-puszcz/https://webfun.pl/50047/facet-kupil-sobie-fajny-duzy-telewizor-przyniosl-do-domuzona-patrzy-a-na-pudle-sporo-jakichs-znaczkow-informacyjnych-kochanie-co-oznacza-ten-kieliszek-na-opakowaniu-pyta-zona-znaczy-ze-zaku/