Dowcip: 50225. Kowalski podróżuje z teściową i żoną po krajach Bliskiego Wschodu. W jednym z państw, nie znając lokalnych obyczajów, nie zdjął nakrycia głowy...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Kawały o Żonach Wszystkie

Kowalski podróżuje z teściową i żoną po krajach Bliskiego Wschodu. W jednym z państw, nie znając lokalnych obyczajów, nie zdjął nakrycia głowy przed portretem króla i cała rodzina została schwytana przez policję. Przewidzianą przez prawo karą za ten czyn było 50 batów, ale jako że Kowalscy byli gośćmi potraktowano ich ulgowo i przed wykonaniem wyroku zezwolono na wypowiedzenie jednego życzenia. Pierwsza była żona Kowalskiego, która poprosiła o przywiązanie do tyłka poduszki. Tak też zrobiono, ale że poduszka była mała, Kowalska dostała kilka batów w plecy. Teściowa była sprytniejsza i poprosiła o przywiązanie poduszki do tyłka i pleców. Jej życzenie spełniono i wyszła z opresji cała. Następny był Kowalski.
– Czy mogę mieć dwa życzenia? – zapytał.
Sąd po krótkiej naradzie odpowiedział, że tak.
– Zrozumiałem, że obraziłem waszą królową i zasługuję na karę. By w pełni odkupić moją winę proszę o 100
batów!
Szmer uznania przebiegł po sali.
– A drugie życzenie? – zapytał sędzia.
– Proszę o przywiązanie mi do pleców teściowej.

https://webfun.pl/50003/w-barze-na-szczycie-wiezowca-siedzi-facet-zamawia-tequile-wypija-ja-jednym-haustem-podbiega-do-okna-i-wyskakuje-ku-zdumieniu-wszystkich-po-paru-minutach-znowu-staje-w-drzwiach-baru-od-stolika/https://webfun.pl/48545/jedzie-papiez-swoim-papa-mobile-nagle-wybiega-blondynka-i-biegnie-za-samochodem-papiez-kaze-przyspieszyc-40-km-h-blondynka-nadal-biegnie-powoli-dogania-papiez-znow-kaze-przyspieszyc-50-km-h/