Dowcip: 51448. Na lekcji chemii pani zrobiła doświadczenie. Miała trzy probówki. Do jednej wlała wody i alkoholu i wrzuciła robaka, do drugiej wlała wody...Read More... Zobacz również kategoriie:
Categories
Kawały o Jasiu

Na lekcji chemii pani zrobiła doświadczenie. Miała trzy probówki. Do jednej wlała wody i alkoholu i wrzuciła robaka, do drugiej wlała wody i tytoniu i wrzuciła robaka, a do trzeciej wlała wody i wrzuciła robaka. W pierwszej probówce robak pływa, pływa i zdechł. W drugiej robak także pływa, pływa i zdechł. W trzeciej robak pływa, pływa i nie zdechł. Na końcu doświadczenia pani pyta Jasia:
– Jaki wyciągniesz z tego wniosek?
Jasiu odpowiada:
– Kto pije i pali nie ma robali!

https://webfun.pl/49444/rok-1945-rosyjska-nauczycielka-pyta-dzieci-dzieci-kto-z-was-i-jak-pomagal-zolnierzom-na-froncie-nastia-wysylalam-na-front-tabake-i-tyton-masza-pomagalam-mamie-robic-opatrunki-nauczycielka/https://webfun.pl/48498/przed-knajpe-zajechal-super-sportowy-woz-a-z-niego-wyszedl-szalowo-ubrany-facet-podszedl-do-niego-brudny-i-smierdzacy-zebrak-i-prosi-o-kase-dajze-mi-troche-forsy-bo-umre-z-glodu-i-ja-i-moje-dzie/